Iemesls, kāpēc man šobrīd ir Bioproduktu veikals, mani pašu nepārsteidz nemaz. Tas bija vienīgais veids, kā savākt vienkopus visu to, ko pati ikdienā lietoju. Jo atšķirībā no daudziem zaļajiem, kuri ekoloģiskajam dzīvesveidam pievērsušies pēc bērna piedzimšanas, es pati piedzimu zaļo ģimenē pagājušā gadsimta septiņdesmitajos gados. Mūsu ģimenē jau tobr īd šķiroja atkritumus, kompostēja humusu un  uz dārza nekad nelēja neko stiprāku par bezsmaržīgajām bērnu ziepēm (mēs nelietojām šampūnu, veļas pulverus, jo tas piesārņotu dārzu). Visinteresantākais, manuprāt, ir tas, ka mēs bijām totālākie rīdzinieki (trīs paaudzēs), kuriem bija tikai 600 kv.m. liels zemes pleķītis – vasarnīca. Tāpēc man nav nekādas pieredzes ar lopiņiem. Es no dzimšanas esmu pieradusi, ka lielākā daļa cilvēku nesaprot un nezin, kāpēc tā jādzīvo, un pārāk neaizraujos ar neticīgo pārliecināšanu. Tam vairāk domāti vispasaules tīmekļa resursi, piemēram: https://www.zb-zeme.lv/ viņu saitēs ir vēl cita lasāmviela.

 

Mūsu veikals nodrošina zaļi domājošiem pircējiem patīkamu iepirkšanos. Visi pārtikas produkti ir bioloģiskas izcelsmes, ar sertifikātiem. Arī veikals ir sertificēts (tas nav nekas sarežģīts, ja veikala sortiments sastāv no tīriem bio produktiem, problēmas rodas tad, ja paralēli tirgo arī konvenciālos produktus). Iepērkoties veikalā nav jāsasprindzinās, lai no “dabīgiem” produktiem izsijātu bioloģiskos.


Mūsu veikala specializācija ir augu eļļas, tās piedavājam plašā sortimentā. Tā kā veselības nolūkos eļļas ir jālieto ilgstoši, pērkot mūsu veikalā jaunu Eļļas koks eļļu var saņemt 5% atlaidi (atnesot tukšo pudelīti). Daudzi eļļas izmanto arī kosmētiskiem mērķiem.
Svaigos dārzeņus, zaļumus, augļus un ogas pa veikalu nežāvējam, bet piedāvājam pasūtīt uz noteiktu piegādes dienu, meklējiet sadaļā Produktu pasūtīšana.


Kosmētikas klāsts ir neliels - Weleda, Essential Care, Urtekram, jo tā nav mūsu veikala specializācija. Nodrošinam ar minimumu – ziepes, šampūns, zobu pasta, kāds 100% bioloģisks bērnu krēmiņš.


Ja vēlaties daudzveidīgu kosmētikas piedāvājumu apmeklējiet internetveikalu www.ekopreces.lv.


Un vēl mūsu veikalā darbojas interešu klubs “Atvērtā pasaule”, kurā ezoterikas cienītāji pulcējas uz semināriem, lai padziļinātu savas dvēseles dziļumus un iedegtu gaismu apkartējos, kopīgi meditē, dzindzina čakrofonu un daudz ko citu.